Praca w Holandii
Metaalflex Agencja Zatrudnienia

Infolinia
+48 77 40 60 190
Godziny pracy
Pn - Pt 9:00 - 17:00

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU     Czerwińskiego 2, Kędzierzyn-Koźle

O firmie

O firmie

Daj sobie szansę na spełnienie swoich zawodowych ambicji!

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego zarówno na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, jak również na terenie krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej.

Metaal Flex

Firma specjalizuje się w rekrutacji pracowników od 1999 roku. Jest jedną z najdłużej działających w danej branży firmą, dzięki czemu świadczy usługi na wysokim poziomie, poparte wieloletnim doświadczeniem. Oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji, profesjonalnie dopasowuje stanowiska pracy do kwalifikacji pracowników.

W Polsce Metaal Flex Poland Sp. z o.o. działa w oparciu o oddział w Kędzierzynie – Koźlu. Jesteśmy dynamicznym przedsiębiorstwem, dlatego w przyszłości planujemy rozwinąć sieć naszych oddziałów, oraz oferować swoim klientom coraz lepsze warunki współpracy. Naszym celem jest ciągły, dynamiczny rozwój pozwalający na oferowanie swoim klientom coraz to lepszych warunków współpracy.

  • Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471
  • Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia
  • Posiadamy 18 letnie doświadczenie w branży